W ubiegłą niedzielę zagraliśmy w Zgierzu. Był to nasz pierwszy mecz w tym mieście i na długo go zapamiętamy.

Pełna widownia, pełne puszki - zebrano ponad 28.000 zł, a także nasza wygrana z drużyną TVN 24.

Bramki dla nas zdobywali: Mariusz Czerkawski - dwie, oraz Wojciech Wojciechowski i Mariusz Kieca po jednej.

Zagraliśmy w składzie:

 • Ewelina Lisowska (Kapitan),
 • w bramce Tomasz Rajski i Błażej Gawliński, pozostali zawodnicy:
 • Wojciech Niemczyk,
 • Mariusz Czerkawski,
 • Antek Smykiewicz,
 • Julia Wróblewska,
 • Mariusz Gabrek,
 • Wojciech Wojciechowski,
 • Mateusz Dewera,
 • Paweł Zygmunt,
 • Mariusz Siudek,
 • Tomasz Lebuda,
 • Jan Kliment,
 • Mariusz Kieca.

W wyjątkowy sposób przebiegła kolejna edycja Taxus Arbor Hokeja z Gwiazdami, ponad 31.000 zebrane dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 20 lat istnienia Reprezentacji oraz nowe umowy sponsorskie z COLO oraz Taxus Arbor.
Tylko z obowiązku kronikarskiego powiemy, że niestety po serii zwycięstw tym razem ulegliśmy TVN 24 6:9.
Najbliższy mecz - 10.06.2023r - oficjalne otwarcie Stadionu Zimwego w Arcelormittal Park w Sosnowcu -ZAPRASZAMY!!!

20 stycznia zagraliśmy w Tychach dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wygraliśmy z drużyną Przyjaciół WOŚP pod wodzą Kajetana Kajetanowicza 9:4, jedną z bramek zdobył debiutant - Antek Smykiewicz.

Zebraliśmy ponad 40.000 zł dla fundacji Jurka Owsiaka.

Przed nami kolejne wyzwania, m.in. pierwszy mecz w Zgierzu, gdzie zagramy z drużyną TVN24 i Przyjaciele.

Ponad 100.000 zł udało się zebrać podczas meczu z naszym udziałem w Katowicach-Janowie. Zagraliśmy z drużyną przedsiębiorców, a wspieraliśmy Hospicjum Cordis.
 
Mecz toczony był w szybkim tempie i zakończył się naszym zwycięstwem - 8:4, łupem bramkowym podzielili się:
Aron Chmielewski i Wojciech Wojciechowski - po dwa gole, po jednym: Andrzej Tomanek, Arleta Zalewska, Jakub Skóra i Darek Maciborek.

Mecze w Oświęcimiu z i dla Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy zawsze są wyjątkowe, ale ostatni na długo zapamiętamy z uwagi na rekordowy wynik finansowy - 139106 zł oraz najwyższą frekwencję.

W sportowej części pokonaliśmy drużynę Małej Orkiestry 5:4 a bramki zdobywali: Wojciech Wojciechowski, Mariusz Kieca, Krzysztof Seeman i Paweł Zygmunt.

Kolejne mecze - 16.12 Katowice-Janów oraz 20.01.2024r Tychy - Hokej z Gwiazdami.

To był wyjątkowy - jubileuszowy mecz w Nowym Targu, drużyna Podhala obchodziła 90-cio lecie powstania. Dla naszych reprezentantów - Mateusza Dewery i Tomasza Rajskiego, którzy pierwsze hokejowe kroki stawiali w barwach "szarotek" była to sentymentalna podróż w czasie.

Zagraliśmy mecz przeciwko drużynie złożonej z najmłodszych adeptów hokejowego rzemiosła, legend klubu, olimpijczyków i mistrzów Polski. W tym niezwykle ciekawym pojedynku padł wynik - 5:5 a swoje pierwsze bramki w biało-czerwonych barwach strzeliły Julia Wróblewska i Anna Kozińska do tego dwie strzelił Wojciech Wojciechowski i jedną Krystian Dziubiński.

Mecz w Bytomiu, który zagraliśmy z TVN24 dla półrocznego Dominika był pod każdym względem rekordowy. Pełna widownia, rozdane maskotki dla najmłodszych, rekordowa suma dla potrzebującego chłopczyka oraz walka o zwycięstwo do ostatnich minut. To była fantastyczna promocja hokeja.

Zagraliśmy w składzie:

Tomasz Rajski, Bogdan Kalus, Roman Polko, Julia Wróblewska, Mateusz Dewera, Mariusz Gabrek, Jan Kliment, Adam Grzanka, Mariusz Gabrek, Paweł Zygmunt, Mariusz Siudek, Andrzej Tomanek, Tomasz Olbratowski, Darek Maciborek, Mariusz Czerkawski, Mariusz Kieca oraz gościnnie Adam Fras i Mariusz Wołosz.

Trenerzy: Józef Chrząstek, Wiesław Jobczyk oraz Aron Chmielewski.

Mecz sędziował Waldemar Kupiec.

73100 zł zostało zebrane podczas meczu w Oświęcimiu!! Rekord z meczu i licytacji, największym zainteresowaniem cieszył się kij Arona Chmielewskiego, który łącznie został zlicytowany za 12500 zł, natomiast koszulka Cristiano Ronaldo znalazła nabywcę za 6000 zł.

W ubiegłym tygodniu rozegraliśmy wyjątkowy mecz - na nowym stadionie zimowym na terenie Arcelor Mittal Park w Sosnowcu, pierwszą - historyczną bramkę na tym obiekcie zdobył Aron Chmielewski, a mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla naszej Reprezentacji.

Pomagaliśmy 3-letniemu Adasiowi Lisowi oraz naszej koleżance z drużyny TVN 24 Oli Wierzbickiej, zebraliśmy też 200 maskotek dla domu dziecka w Ukrainie.

Zawodnikom i mieszkańcom Sosnowca zazdrościmy tak fantastycznego obiektu i mamy nadzieję, że podobne powstaną w kolejnych polskich miastach, a szczególnie na taki obiekt czeka Warszawa.

24 września rozegraliśmy mecz w Bytomiu z drużyną TVN 24 i Przyjaciele. Komplet publiczności obejrzał fantastyczne widowisko, grad bramek, nietypowe sytuacje meczowe oraz pokazy.

Padła 300 bramka w historii naszych meczów a jej autorem jest Wojciech Wojciechowski.

Gościliśmy ukraińskiego artystę - Igora Grohotskyego, który wraz z Ewrliną Lisowską zaśpiewał piosenkę motywacyjną przed meczem.

Zobacz więcej ostatnich aktualności...

PARTNERZY