ZAWODNICY

Bogdan Kalus
Bogdan KalusKapitan Reprezentacji
Aktor - teatr Capitol Warszawa i teatr Korez Katowice. Współzałożyciel kabaretu Kałamasz. Na koncie kilkanaście filmów fabularnych i kilkadziesiąt ról w serialach. Największą popularność przyniosły mu role w serialach Święta wojna i Ranczo. V-ce Prezes Zarządu HRAP

b

Mariusz Gabrek
Mariusz Gabrek
Pomysłodawca i założyciel oraz Prezes Zarządu Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich. Zainteresowania - teatr, sport oraz historia
Ewa Błachnio
Ewa Błachnio
Aktorka kabaretowa i dramatyczna. Gra, śpiewa, tańczy i żongluje, a po godzinach jest podporą Reprezentacji. Członek Zarządu HRAP i lewa bądź prawa skrzydłowa - porusza się tak szybko, iż ciągle ustalamy na jakiej pozycji dokładnie gra...
Mateusz Dewera
Mateusz Dewera
V-ce Prezes Zarządu HRAP, z wykształcenia aktor, absolwent krakowskiej PWST, w wolnych chwilach reżyser i pedagog. Jako chłopak z Nowego Targu, urodzony w łyżwach, ale nie zdecydował się na hokejową karierę z powodu zbyt śliskiego lodu.
Rafał Mroczek
Rafał Mroczek
Aktor, Członek Zarządu HRAP, popularność zyskał dzięki serialowi M jak miłość, pierwsze poważne kroki łyżwiarskie stawiał w programie Gwiazdy tańczą na lodzie, jednak dopiero kiedy pierwszy raz założył łyżwy hokejowe i zagrał mecz - odkrył prawdziwe powołanie.
Tomasz Lebuda
Tomasz Lebuda
Członek Zarządu HRAP, Manager zespołu Sebastiana Riedla& Cree, organizator i pomyslodawca wielu znaczących festiwali i koncertów. Zainteresowania sztuka, sport i motoryzacja. Hobby muzyka, historia i hokej
gen. dyw. Roman Polko
gen. dyw. Roman Polko
Dwukrotny dowódca GROM-u organizator i uczestnik misji w byłej Jugosławii, Kosowie, Iraku i Afganistanie. Człowiek do zadań specjalnych.
Stachursky
Stachursky
Muzyk, kompozytor, producent muzyczny, w przeszłości dziennikarz i DJ radiowy, wielokrotnie nagradzany na krajowych festiwalach muzycznych, w Reprezentacji potrafi odnaleźć się w każdej roli - jako napastnik, obrońca, motywator.
Aga Dyk
Aga Dyk
Niskopienna góralka ze Świętokrzyskiego. Laureatka Szansy na Sukces. Dyplomowana Aktorka Scen Muzycznych oraz dziennikarka. Od 2009 roku wokalistka w zespole Brathanki. Zdobywczyni Złotego Mikrofonu w kategorii Wokalistka Roku 2015 Polskiego Radia Kielce
Sara Chmiel
Sara Chmiel
Wokalistka i kompozytorka. Przez kilka lat jako wokalistka i aktorka musicalowa występowała na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego oraz Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Laureatka II nagrody w kategorii Debiuty na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Od 2010 roku wokalistka zespołu Łzy
Łukasz Kaczmarczyk
Łukasz Kaczmarczyk
Aktor kabaretowy - Kabaret Mlodych Panów, o swej pasji mówi tak: Gra w HRAP to dla mnie wielkie wyróżnienie. Jako gwiazda NHL (Nawet Hokeja Lubię) kocham łyżwy, ale to burzliwa miłość, która wymaga poświęceń. Poza tym uwielbiam sprawiać ludziom radość. Dlatego gram w hokeja, bo wiem, że nic tak nie cieszy człowieka, jak upadek bliźniego swego.
Jerzy Dudek
Jerzy Dudek
Piłkarz, golfista, wybitny reprezentant Polski, zawodnik m.in. w FC Liverpool (zdobywca Pucharu Europy), Realu Madryt a obecnie w drużynie gwiazd piłki nożnej.
Jacek Alexander Łaszczok
Jacek Alexander Łaszczok
Muzyk, DJ, Kompozytor, syn Jacka Stachurskiego, autor książki "Dla tych co nie lubią czytać" Zainteresowania: sport, muzyka, aktorstwo.
Mariusz Czerkawski
Mariusz Czerkawski
Hokeista, golfista, olimpijczyk, uczestnik Mistrzostw Świata, zawodnik klubów NHL, uczestnik meczu gwiazd NHL, w swym dorobku ma kilka ról i epizodów serialowych.
Tomasz Rajski
Tomasz Rajski
Hokeista, reprezentant Polski, wielokrotny medalista w tym także Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą.
Mariusz Kieca
Mariusz Kieca
Hokeista, reprezentant Polski, wielokrotny medalista, Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski, obecnie trener grup młodzieżowych
Piotr Kupicha
Piotr Kupicha
Muzyk, kompozytor, wokalista i lider zespołu Feel. Ma kartę taternika, jest instruktorem rekreacji ruchowej.
Robert Korólczyk
Robert Korólczyk
Aktor kabaretowy. Występuje w Kabarecie Młodych Panów i solowo w programach typu One Men Show oraz Stend-UP. Współtwórca Rybnickiej Jesieni Kabaretowej "Ryjek" obecnie dyr. Artystyczny.
Mariusz Kałamaga
Mariusz Kałamaga
Urodzony w Bytomiu. Komik, stand-up, prezenter telewizyjny, aktualnie pracuje w RMF FM. Ma w sobie dużo pozytywnej energii, którą zaraża gdziekolwiek się pojawi. Często opisywany jest jako ostry, nieobliczalny, poruszający tematy dla niego ważne. Przewrotnie śmieszny, zwraca uwagę na to co głupie, nonsensowne i kontrowersyjne.
Wojciech Grzyb
Wojciech Grzyb
Były piłkarz Ruchu Chorzów, Odry Wodzisław i Ruchu Radzionków (302 mecze w Ekstraklasie) obecnie ekspert piłkarski w Canal+.
Tomasz Olbratowski
Tomasz Olbratowski
Urodzony i zamieszkały. A ponadto: głównie felietonista w RMF FM i współpracownik Kabaretu Pod Wyrwigroszem. Wykształcenie: Liczne i długie. Podczas pisania używa wszystkich liter alfabetu nie wyłączając literki "rz". Stwierdzono u niego absolutny brak słuchu muzycznego. Najlepiej na świecie nie potrafi tańczyć.
Andrzej Tomanek
Andrzej Tomanek
Artysta kabaretowy, muzyk, prawie od początku związany z Kabaretem OT.TO, zakręcony na punkcie gitar i wszystkiego, co z nimi jest związane, jeśli chodzi o sport zimowy, to prócz, co jest sprawą oczywistą hokeja na lodzie, lubi obserwować curling, niestety - nigdy nie uprawiał.
Wiesław Tupaczewski
Wiesław Tupaczewski
Artysta kabaretowy, tak mówi o sobie: W 1987 wpadłem na pomysł założenia Kabaretu OT.TO, co niewątpliwie w znaczący sposób wpłynęło na moje życie:) Dzięki OT.TO trafiłem do HRAP. I zacząłem jeździć na łyżwach. Jeżdżę również motocyklem, co starają mi się wybić z głowy koledzy z pracy. Wiem, że moja gra w hokeja pozostawia dużo do życzenia, ale muszę na swoje usprawiedliwienie się przyznać, że zdradzam hokej z piłką nożną i grywam w piłkarskiej RAP.
Adam Grzanka
Adam Grzanka
Byłby wspaniałym "hokejorzem", gdyby na to wpadł, zanim wpadł na to żeby się zajmować: kabaretem, satyrą czasem muzykowaniem, reżyserowaniem  i innymi artystycznymi  esiefesie, takimi co w połączeniu w jedno stanowią Hokej.
Piotr Zelt
Piotr Zelt
Z wykształcenia aktor, absolwent łódzkiej PWSFTViT, z zamiłowania również aktor,a oprócz tego narciarz, rajdowiec, windsurfer i hokeista ma się rozumieć, ciągle dobrze zapowiadający się.
Marek Kapłon
Marek Kapłon
Bezpartyjny napastniko-obrońca. Niezniszczalny rocznik 1961. Z zawodu Dyrektor Do Spraw Perkusji. W dotychczasowej karierze w formacjach  Banda i Wanda, Dżem i przede wszystkim TSA.
Rafał Bryndal
Rafał Bryndal
Postać ale tez poleżeć i posiedzieć. "Człowiek powolności" - powoli śpi, je i myśli. Jako artysta radiowy obił się wielu dziewczynom o uszy . Żadna pozycja nie jest mu obca, nie tylko podczas meczu hokejowego. Satyr, nicpoń, miłośnik jazzu i ostatni wał Powiśla.
Andrzej Gromala
Andrzej Gromala
Szerszej publiczności znany jako Gromee Producent muzyczny, DJ, kolekcjoner muzyki i malarz
Jacek Łapot
Jacek Łapot
Artysta kabaretowy, konferansjer. Założyciel  kabaretu DŁUGI. Obecnie w kabarecie KaŁaMaSz z aktorami serialu "Ranczo" - Kalusem i Maciejewskim. Na lodzie trzyma się kija.Strzela mało bramek, bo zdobywca po każdej musi "postawić" kolegom, widzom i dziennikarzom.
Marcin Mroczek
Marcin Mroczek
Aktor, zwycięzca 2 Konkursu Tańca Eurowizji, zwycięzca trzeciej edycji ukraińskiej edycji Tańca z Gwiazdami, w Reprezentacji zadebiutował w 2005 roku, od tego czasu stale podnosi swoje umiejętności hokejowe.
Julia Wróblewska
Julia Wróblewska
Darek Maciborek
Darek Maciborek
Mariusz Siudek
Mariusz Siudek
Były łyżwiarz figurowy. Medalista Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. 4 krotny Olimpijczyk (3 razy zawodnik, 1 raz trener). Obecnie trener łyżwiarstwa figurowego w MKS Axel Toruń
Bartosz Demczuk
Bartosz Demczuk
Aktor kabaretowy, występuje w Kabarecie Młodych Panów i współtworzy Muzyczny Trójząb Neptuna.  Inspirator hokejowych poczynań w Kabarecie Młodych Panów. Na scenie od Pani Marzeny do wikariusza, rola hokeisty jeszcze przede mną. Prywatnie szwagier kapitana HRAPu.
Jan Kliment
Jan Kliment
Tancerz, reprezentujący klasę "B" w tańcach standardowych oraz najwyższą klasę taneczną w tańcach latynoamerykańskich, uczestnik Tańca z gwiazdami w telewizji TVN oraz POLSAT, tańczył m.in. z Cleo, Edytą Górniak, Nataszą Urbańską, Anią Wyszkoni i Misheel Jargalsaikhan. Po za tańcem jego pasją stał się hokej na lodzie, gzie również stara się przenosić elementy taneczne.
Błażej Gawliński
Błażej Gawliński
.
Paweł Zygmunt
Paweł Zygmunt
.
Wojciech Niemczyk
Wojciech Niemczyk
.
Olaf Lubaszenko
Olaf Lubaszenko
wybitny reżyser i aktor, również piłkarz, założyciel piłkarskiej Reprezentacji Artystów Polskich.
Maciej Maleńczuk
Maciej Maleńczuk
.
Marcin Zbigniew Wojciech
Marcin Zbigniew Wojciech
.
Ewelina Lisowska
Ewelina Lisowska
Wokalistka
Wojciech Wojciechowski
Wojciech Wojciechowski
Aktor, reżyser
Arleta Zalewska
Arleta Zalewska
Dziennikarka Fakty TVN
Anna Kozińska
Anna Kozińska
Dziennikarka Sportowa TVP Kraków
Aron Chmielewski
Aron Chmielewski
Reprezentant Polski, dziennikarz - felietonista
Antek Smykiewicz
Antek Smykiewicz
Muzyk, wokalista, autor tekstów
Ryszard Bednarczuk
Ryszard Bednarczuk
Muzyk, wiolonczelista, kompozytor, Koncertmistrz orkiestry Warszawskiej Opery Kameralnej, obecnie gra w zespole Polskiej Opery Królewskiej w Warszawie
Anna Bednarczuk
Anna Bednarczuk
pianistka, mająca na swoim koncie ponad 200 koncertów, laureatka wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Jest zwinna nie tylko na klawiaturze, ale i na lodzie! Lubi wszystko, co szybkie: szybkie utwory, szybkie motocykle i szybkie strzały do bramki przeciwnika.

.

.

SĘDZIOWIE

Waldemar Kupiec
Waldemar Kupiec
Były hokeista, międzynarodowy sędzia hokejowy, sędzia główny polskiej ekstraklasy, działacz sportowy, interesuje się sportem, dobrym filmem i teatrem.

 

SZTAB TRENERSKI

Wiesław Jobczyk
Wiesław JobczykTrener
Józef Chrząstek
Józef ChrząstekTrener

.

Michael Jobczyk
Michael JobczykTrener
Henryk Gruth
Henryk GruthTrener

.

 

KONFERANSJERZY

Na mecze często z nami jeżdżą nasi reprezentacyjni konferansjerzy, są nimi:

Irek Bieleninik
Irek BieleninikKonferansjer
Szymon Jachimek
Szymon JachimekKonferansjer
Karol Wolski
Karol WolskiKonferansjer
Marek Rusinek
Marek RusinekKonferansjer
Elżbieta Romanowska
Elżbieta RomanowskaKonferansjer
Krzysztof Skiba
Krzysztof SkibaKonferansjer
 

Tomasz Jachimek
Tomasz JachimekKonferansjer
Przemysław Skowron
Przemysław SkowronKonferansjer

 

 

 

 

FANI

 

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

 

Marek Galwe
Marek Galwe

 

PARTNERZY