W tym roku w Oświęcimiu naszym celem było danie więcej od HRAP lokalnej społeczności, by wspomóc, I tak fantastyczną, organizację przez MOWP. Chcieliśmy również uwypuklić "wielkość serc" dobroczyńców i fanów tej imprezy. Zorganizowaliśmy konkursy. W tym konkurs plastyczny "I Ty możesz zostać ARTYSTĄ. Pomagamy w Oświęcimiu z HRAP". Nagrodami były książki edukacyjne (Edipresse Książki), co jest zgodne z misją HRAP. Staramy się promować hokej, świat artystów, pomaganie przez sport i edukację oraz rodzinną zabawę. Z kolei nasze 3 konkursy na stronie Facebook HRAP cieszyły się znaczna popularnością. Zależało nam na aktywizacji internautów. W trakcie meczu przeprowadziliśmy konkurs na najlepszego strzelca meczu, jednak nie wśród zawodników a wśród publiczności. Pary rodzic-dziecko bawiły się na tafli znakomicie, pełne trybuny wtórowały. Zwycięzcy konkursów odebrali nagrody pochodzące od naszych "artystów" z ich autografami. Można było zdobyć "zestaw hokeisty” RMF FM za  pośrednictwem Darka Maciborka, książki Romana Polko "Bezpieczniej już było" oraz Wojtka Zawioły "Życie na lodzie" z autografem Mariusza Czerkawskigo. Wszyscy walczyli dzielnie o płytę zespołu Sebastian Riedel & CREE „Heartbreaker” z autografami zespołu, w tym Tomka Lebudy. Jednak nikomu nie udało się przewidzieć wyników meczu. To daje do myślenia. Gra była zaskakująca.

FAKTY SPORTOWE. Mecz przeciwko drużynie gospodarzy zakończył się wynikiem 5:6 dla HRAP. Na lód wyszli: Tomasz Rajski (bramkarz), Wojciech Zawioła, Tomasz Lebuda, Roman Polko, Mariusz Kieca, Piotr Kupicha, Adam Grzanka, Jan Kliment, Mariusz Gabrek, Mateusz Dewera, Wojciech Grzyb, Jacek Łapot, Jacek Alexander Łaszczok, Ewa Błachnio, Andrzej Tomanek, Wiesław Tupaczewski i Dariusz Maciborek. To on był tym razem kapitanem drużyny, a po stronie MOWP Witold Kuboszek. Imprezę poprowadzili Irek Bieleninik z HRAP i Mariusz Kaszuba jako reprezentant MOWP.

Darek Maciborek strzelił bramkę (0:1) w 25-tej sekundzie meczu - co jest najlepszym wynikiem w historii HRAP. Następnie oglądaliśmy serię bramek - Mariusz Gabrek (1:2), Adam Grzanka (1:3), Tomasz Lebuda (1:4) oraz Jan Kliment (2:5), Tomasz Lebuda (2:6).

„Gratuluję naszej drużynie za bardzo ładną grę zespołową (dużo podań), piękne bramki (nie często takie widzimy w lidze) oraz walkę do ostatnich sekund spotkania” pochwalił HRAP Wiesław Jobczyk

PARTNERZY